ROZRYWKA

Patryk Brożyński z Pabianic mistrzem jumpstyle!

 Do tzw. złotej ligi zakwalifikowało się kilkudziesięciu jumperów z całego świata. Patryk Brożyński “Lukier” doszedł w niej do finału i właśnie okazał się najlepszym tancerzem.
“Cel osiągnięty, po dłuższym czasie oficjalnie mogę ogłosić, że udało mi się wygrać Światową Ligę Jumpstyle 2020! Cieszę się bardzo, dziękuje wszystkim napisał dziś na Facebooku Patryk Brożyński “Lukier”.
– Puchar w drodze. Mam plany razem z grupą Atomic Destination Team. Chcemy zacząć pokazywać się szerszej publiczności, jeśli, oczywiście, sytuacja na to pozwoli – zdradził nam.
O utalentowanym 21- letnim pabianiczaninie napisaliśmy 6 stycznia br, kiedy dostał się do złotej ligi.
Organizatorem ligi jest Holender o pseudonimie „Jelle”. W krajach zachodnich jumpstyle jest zdecydowanie popularniejszy niż w Polsce. Taniec  składa się z serii  energicznych podskoków i obrotów  w rytm muzyki hardstyle z tempem od 150 do 165 uderzeń na sekundę.
Do finałowego klipu jumper z Pabianic przygotował 4 układy taneczne, które potem nagrywał i sam zmontował filmik.

Materiały został nagrany m.in.  na pabianickim dworcu PKP, Lewitynie, a tuż za granicą miasta, przy Amazonie. Widzimy także ujęcia z Łodzi (dworzec  Łódź Fabryczna, Port Łódź, Manufaktura).  W nagraniu pojawia się także rywal Brożyńskiego- Striker.

Niżej więcej o Patryku, organizacji turnieju oraz klip finałowy.

Chłopak ze Starego Miasta w finale Światowej Ligi Jumpstyle [VIDEO]