PABIANAJS TAJMS

Za górami, za chmurkami (13)

Krzysztof Rąkowski – radny miejski i jednocześnie pracownik spółki ZWiK. O kampanii nakłaniającej mieszkańców do picia wody z kranu i wydatkach urzędników na butelkowaną wodę mineralną pisaliśmy TUTAJ.

10 komentarzy do “Za górami, za chmurkami (13)

 1. w tym miejscu zawsze wybieram monety – a dzisiaj pusto – żule były szybciej !!!!

 2. Akcja “Pij wodę z fontanny” winna być skierowana wyłącznie do pracowników ZWIK Pabianice. Fontany zostały w ZWIKu zakupione i zamontowane w budynku administracji. To zamiast poidełek w budynku, tylko trochę drożej.

 3. Panie Krzyśku, skoro tak na Pana plują to znaczy że robisz Pan dobrze, według mnie to głównie dzięki Panu i Pana pracy ZWiK zaczął pokazywać inne oblicze, Dni Wody, Akcja Przyłącz Się, Akcja Pij Wodę z Kranu (ściągnięte przez Łódź), stoisko ZWiK na imprezach w mieście( i w kościołach i na Dniach Miasta) to Pana zasługa, która inna miejska firma tak wychodzi do swoich klientów. Dalszych sukcesów życzę, bo dotychczasowe to sól o pisowskim oku

  1. Fuji, czy wymawiając nazwisko “Rąkowski” to przyklękasz, czy tylko pochylasz głowę?

  2. inne miejskie spółki po prostu nie marnotrawią pieniędzy …. “Fuji” pomyśl. tworzy się sztucznie dział do marketingu,
   do tej pory w firmie niepotrzebny (podobnie i analogicznie jak w np teraz w PCM) tylko po to aby przechować radnego (bo przecież na kuroniu siedzieć nie będzie. a z własną firmą by sobie nie poradził. Bo obcym kapitałem to każdy dureń potrafi zdziałać ochy achy). Oczywiście od razu zostaje się z ulicy kierownikiem działu, wiec do działu zatrudnia się kilkanaście osób i podnajmuje firmy zewnętrzne. To wszystko kosztuje masę pieniędzy. po co? skoro ma się monopol w mieście na usługę, to po co marketing. i tak każdy weźmie i kupi. I to wszystko co zachwalasz to nie dzięki panu z artykułu a ludzi podnajętych do wykonania zadania. on tylko podpisuje wykonawstwo. taka praca, taka funkcja. Byłby kto inny nie ten pan to by po innym jechali. tu chodzi o to że gwiazdorzy się za nieswoje pieniądze i przypisuje sobie imiennie każdą zrealizowaną czynność. Ten dział nie jest ważniejszy od innych w wodociągach. A to dzięki innym działom masz wodę w kranie. W takim razie przy każdym włazie ściekowym powinna być tabliczka i artykuł w stylu – tu pan Mietek dziś sam zaproponował poprawę przepływu i wymienił rurę w ulicy. A zdzisław poprawił właz! Pan pełni w firmie funkcję kierownika działu i po prostu musi się wykazać wynikami aby zakład mógł zarobić na jego utrzymanie. Bez tego działu zakład funkcjonował by bez problemu i na takim samym poziomie jak obecnie. Popatrz na inne spółki, czy gdyby ich działy marketingu się rozpromowały to czy coś by się zmieniło w ich usługodawstwie w Twoim kierunku? Dzięki marketingu innych spółek Pobiegłbyś zamówić dodatkowe usługi do nich czy co? więcej i ochoczo grzałbyś w kaloryferach? Częściej zaczął myć w ciepłej wodzie? Może więcej kilometrów popitalał po ulicach rowerem, albo wsiadał na każdym przystanku i dokupował bilety na zapas? Zużył byś więcej prądu? Bo spółki wyszły do klienta? NIe.

  3. Strasznie drżały ci łapki jak pisałeś łu-bu-dubu, łu-bu-dubu ale żeby pomylić “F” z “H” ?

  4. wody nie trzeba reklamować , każdy ją potrzebuje a bez reklamy i tak ZWIK nie ma konkurencji ludzie nie zaczną nagle kopać studni przed blokiem są skazani na ZWIK więc takie stanowisko jak P. Rąkowskiego jest zbędne tylko dodatkowe koszty wpływające na opłaty za wodę

Comments are closed.