FAKTY PORADNIK

Zdobądź dofinansowanie na podniesienie kwalifikacji!

Pracodawco, planujesz podnieść kwalifikacje swoje i swoich pracowników? Skorzystaj ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego dla pracodawców i pracowników w ramach KFS, który odbędzie się w dniach:

07.04.2022 r. – 08.04.2022 r. (czwartek, piątek)

oraz

21.04.2022 r. – 22.04.2022 r. (czwartek, piątek)

Wnioski wraz z załącznikami można składać w postaci papierowej lub elektronicznej. Dokumenty w postaci papierowej należy składać w siedzibie PUP w Pabianicach, w godz. od 8.00 do 12.00 w pokoju 217 lub 218, drugie piętro (budynek B).

Dokumenty w postaci elektronicznej należy:
podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, lub podpisać potwierdzonym profilem zaufanym elektronicznej platformy usług administracji publicznej, a następnie przesłać na adres: sekretariat@puppabianice.pl lub za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /PUPPABIANICE/SkrytkaESP
Za datę złożenia wniosku uznaje się faktyczny dzień wpłynięcia wniosku do siedziby Urzędu. Szczegółowe informacje oraz druki wniosków dostępne są na www.pabianice.praca.gov.pl

 

Jednocześnie życzymy naszym Klientom
zdrowych Świąt Wielkanocnych
przepełnionych wiarą, nadzieją i pokojem.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny

(art. promocyjny)